biol chem:D

forum biol chem fizu;p

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2007-11-23 22:47:51

przyjaciel_rodziny

szara eminencja

Zarejestrowany: 2007-11-23
Posty: 2
Punktów :   

Co sadzicie o .................

Jako, ze to szkolne forum porusze temat szkolny i czekam na opinie.

Co sadzicie o pojsciu na studia????

Co do mojej opini przytocze pewien artykul z lokalnej gazety dolnego slaska:

"Było dwoch kolegów. razem konczyli kolejne szkoły, jednak kiedy doszło do wyboru kierunku studiów jeden z nich powiedział. Kurcze 5 lat studiowania toz to kawał czasu no i z nich zrezygnował. Drugi wybrał kierunek i porwał go świat studentów.

Po pięciu latach pierwszy z nich kombinował, kombinował i załozył fabrykę gwoździ i jakoś mu tam szło. Drugi skończył studia z wynikiem średnim i oczywiście brak pracy.

Kumple spotkali sie i rozmawiają. No i wynikiem tej rozmowy była propozycja pracy pierwszego dla drugiego w fabryce gwoździ. Na stanowisku................prostowania tychże przedmiotów."


No to teraz wasze opinie. hihi

Ostatnio edytowany przez przyjaciel_rodziny (2007-11-23 22:49:46)

Offline

 

#2 2007-11-23 22:50:18

Lilith

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-18
Posty: 8
Punktów :   

Re: Co sadzicie o .................

a ja bede kierowca tira ;p a co;p ogolnie na studia mi sie nie chce...bo nie ma nic co by mnie interesowalo na tyle by tracic 4/5 lat zycia

Offline

 

#3 2007-11-23 23:08:14

margot:)

poczatkujacy

Zarejestrowany: 2007-11-23
Posty: 3
Punktów :   

Re: Co sadzicie o .................

ja uważam, że studia się przydają. i to bardzo. no dobra, pomijam tutaj fakt, iż wiele osób po studiach kończy np jako sprzątaczki... to już inna sprawa ;p ale studia pomagają nam rozwijać nasze umiejętności oraz zainteresowania (takie jest przynajmniej moje zdanie, nie wyobrażam sobie studiowania czegoś, co by mnie nie interesowało... a studiować i owszem chcę )

a Lilith, nawet kierowcy tira przyda się jakiś świstek;p

Offline

 

#4 2007-11-23 23:24:36

Lilith

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-18
Posty: 8
Punktów :   

Re: Co sadzicie o .................

hmm niby czego...doktor?
no dobra moze jakis tam mechanik czy cos pasuje...ale jak ja to mam na studiach zrobic:D

Offline

 

#5 2007-11-27 20:45:00

Martita

poczatkujacy

Zarejestrowany: 2007-11-19
Posty: 3
Punktów :   

Re: Co sadzicie o .................

eh.... ja myknę na studia oczywiście..... nie chce mi się iść do pracy.... nie chcę wogóle być dorosła....praca - bleeee..... a tak wybiore sobie coś ciekawego i poimprezuję przez 5 latek

Offline

 

#6 2007-11-28 20:24:03

Lilith

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-18
Posty: 8
Punktów :   

Re: Co sadzicie o .................

hehe a kto mowi ze imprezowac nie bede;p po prostu dla mnie to strata czasu...(no chyba ze mi sie jeszcze odmieni cos;p) ;p

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shugochararpg.pun.pl www.ochronasrodowiskaug.pun.pl www.grajznami.pun.pl www.zajebik.pun.pl www.enwu.pun.pl